1. Запишіть рівняння гармонічних коливань x=x), v=v) a=a), якщо період коливань становить 0,25 с,

амплітуда – 6 см і в початковий момент тіло знаходиться в точці максимального відхилення. Дано: Розв'язання T =37,5 м/с , Відповідь:;

Ответы на вопрос

Отвечает Юриков Вадим.

Ответ:

Объяснение:

дано X=0.06 м

T=0,25 с

w=2п/T=2п/0,25=8 п (с^-1)

X=Acos w*t=0,06cos8пt

V=X'=-0,06*8п*sin 8пt

a=V'=-0,06*64*π²cos8πt