Электр плитасы 220в кернеуге арналған оның спиралінің кедергісі 75ом ток күшін табыңдар​


Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

Объяснение:

U=220 B    R=75 Ом    I=?

===

I=U/R=220/75=2.93 A

=======================