Між двома зарядженими пластинами зависла негативно заряджена крапелька олії. З якою силою

взаємодіють крапелька олії і заряджені пластини, якщо маса крапельки становить 0,3 мг?

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Катя.

Ответ:

Дано:

m=0.3мг=0,3×10^-6кг

g=9.8H/кг

F ел.-?

Розв'язання:

F ел.=F тяж.=mg

F ел.=0.3×10^-6кг×9.8Н/кг=3×10^-6Н

Відповідь:F ел.=3×10^-6Н

Объяснение: