Рухаючись між двома точками в електричному полі електрон набув швидкості 2 Мм/с. Чому дорівнює

напруга між цими точками поля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Вікторія.

Ответ:

Объяснение:

дано V=2*10^6 м/с

U- ?

A=q*U=mV^2/2

U=mV²/2q=9,1*10^-31*4*10^12/3,2*10^-19=11,375 В

==========

oтвет   U=11.375 В