Розрахуй, яка сила тяжіння діє на школяра, маса якого дорівнює 59 кг. (прийняти, що 9 10 м/с)H​


Ответы на вопрос

Отвечает Аширова Зарина.
Сила тяжіння F=mg=59•10=590 H
Отвечает Марамчин Вова.

Ответ:

590Н

Объяснение:

Формула сили тяжіння має такий вид

F = m*g

де m - маса тіла (кг)

g - прискорення вільного падіння 9.8 м/с, в даному випадку скоротили до 10

F = 59*10 = 590Н