Беті ашық ыдыстың ішіндегі сұйықтың 15 см тереңдіктегі қысымы 1200 Па. Осы сұйықтың тығыздығы неге

тең? Пжж тееез керек!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.

Ответ:

800 кг/м3

Объяснение:

Р=1200 Па

h=15см =>0,15м

g=10

formula: P=po*h*g

po=P/h*g= 1200/(10*0,15)= 800 кг/м3