Көлемі 5 м3 ыдысқа массасы 5000 кг сұйық құйылған. Сұйықтың тығыздығы неге тең?


Ответы на вопрос

Отвечает Синицин Ярослав.

V=5м³

m=5000кг

p=?

p=m/V

p=5000/5=1000кг/м³