5.Визначити температуру водню в балоні місткістю 12 л, якщо його маса 0,1 кг, а тиск 9,8 10*Па 6.

При зменшині тиску в 2 рази об'єм газу збільшився на 40 мл. Знайти початковий об'єм7. Чому дорівнює за нормальних умов густина суміші газів, яка складається з повітря масою 56г івуглекислого газу (Co.) масою 44г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Мария.

Ответ:

це на рівняння Менделєєва-Клапейрона: PV=mRT/M

для водня молярна маса М=2*10-3 кг/моль

тоді температура T=PVM/mR=277,8 K - 273 = 4,8 градусів Цельсія.