Маса бульби картоплі 7 грам її обєм 6 см в кубі визначти густину бульби


Ответы на вопрос

Отвечает Бенещук Льоня.

Ответ:

Объяснение:

ро=m/V=7 г/6 см^3=1,17 г/см^3