Помогите! Очень надо, не могу решить! Пожалуйста.. У мензурку з олією насипали 8 кульок так що

рівень олії встановився на позначці 13 мл. Визначити у скільки разів обєм олії відрізняється від об'єму кульок, якщо обєм однієї кульки 0,5 см у кубі?

Ответы на вопрос

Отвечает Нифонтов Никита.
V_{2}=8*0.5=4 \\ V_{1}=13-4=9 \\  \frac{V_{1}}{V_{2}}= \frac{9}{4}=2.25