Латунна деталь масою 4,25 кг має об'єм 550см кубічних. Чи є в цій деталі порожнина?? Якщо є то ,

який її об'єм?? Я благаю допоможіть Дам 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Луньков Никита.

Ответ:

р(міді) = 8730кг/м^3

V(справжній) = m/p = 4.25кг/(8730кг/м^3) = 0.0005м^3 = 500см^3

Порожнина є, її розмір = 550см^3 - 500см^3 = 50см^3