Протягом якого часу через поперечний переріз провідника пройде заряд 30 Кл при силі струму у

ньому 200 мА?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ұзақбаев Дәурен.

Ответ:

150 c   (2.5 мин)

Объяснение:

q=30 Кл     I=0.2 A    t=?

===

I=q/t

t=q/I=30/0.2=150 c

======================