Елемент з ЕРС 12 В має внутрішній опір 4,5 Ом. Визначити падіння потенціалу на елементі, якщо

струм дорівнює 0,35 А. Знайти зовнішній опір цього контуру. Що покаже вольтметр, підключений до клем елемента живлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Роман.

Ответ:

l=EPC(P+r)=12/(5+1)=2A

Напруга на затискачках джерела становить Uд =EPC-1*r=12-2