TEMA 3. Складіть рівняння реакцій нейтралізації розчину барій гідроксиду хло-ридною, сульфатною,

нітратною та ортофосфатною кислотами. За та-блицею розчинності визначте, у яких випадках утворюється осад.пишій нейтралізації наведених основ хлоридною​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Ксения.

Объяснение:

Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O

Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2H2O

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

3Ba(OH)2 +2H3PO4 = Ba3(PO4)2↓+ 6H2O