заряди двох однакових металевих кульок відповідно дорівнюють +3,5 нКл та +2,5 нЕл. визначте заряд

кожгої кульки після того, як вини торкнулися одна одної та відразу ж розіїшлися

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Андрей.

Відповідь:

q1+q2=q1'+q2'

Після взаємодії заряди розділяться порівну=> q1'=q2'

(q1+q2)/2=3.5+2.5/2=6/2=3нКл

Вілповідь: q1'=q2'=3нКл

Пояснення: