При напрузі 220в сила струму в спіралі плитки 5а визначити опір провідника​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёв Виктор.

Ответ:

Дано:

U=220 B

I=5 A

R-?

Розв'язання

R=U/R

R=220/5=44 Ом

Відповідь

R=44 Ом