ДАЮ 30 БАЛОВ У коло з напругою 200 В увімкнено послідовно два опори: R1=200 Ом і R2=1000 Ом. До

кінців другого опору підключено вольтметр. Чому дорівнює опір вольтметра, якщо він показує 160 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

Ответ:

Объяснение:

U = 200 В

R1=200 Ом

R2=1000 Ом.U2 = 160 В

r = ?

I = (U-U1) / R1

I = (200 - 160) / 200 =  0.2 A

I=U1 / (R2*r / (R2+r))

0.2 = 160 / (1000*r / (1000+r))

(1000*r / (1000+r)) = 800

1000r = 800000 + 800r

10r = 8000 + 8r

2*r = 8000

r= 4000 Ом