1.Дано рівняння проекції швидкості руху тіла, яке рухається вздовж осі ох: v=5+2t З'ясуйте: 1) як

руxалося тіло; 2) якою є початкова швидкість руху тіла; 3) яким єприскорення руху тіла; 4) якщо тіло зупиниться, то через який час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 5 + 2·t

___________

V₀ - ?

a - ?

1)

Запишем уравнение проекции скорости в общем виде:

V(t) = V₀ + a·t

Тело двигалось равно ускоренно.

2)

Запишем заданное уравнение:

V(t) = 5 + 2·t

Тогда начальная скорость движения тела:

V₀ = 5 м/с

3)

Ускорение движения:

a = 2 м/с²

4)

Положим V(t) = 0 (тело остановилось).

Тогда:

0 = 5 + 2·t

t = - 5/2 = - 2,5 c

Тело покоилось за 2,5 секунды до начала наблюдения.