Шість однакових ламп послідовно ввімкнені в мережу з напругою 42 В. Потужність кожної з ламп 20

Вт. На скільки зміниться загальна споживана потужність, якщо одну з ламп замінити новою, на якій написано «9 В, 12 Вт» ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Алёнушка.

Ответ:

потужність збільшилась на 36.12 Вт

Объяснение:

∆P=P2-P1

Iл1=P/U1=0.47 A

P1=2*Iл1*U=0.47*2*42=39.48 Вт

Iл2=12/9=1.33 A

P2=(Іл1+Іл2)*U=(0.47+1.33)*42=75.6 Вт

∆P=75.6-39.48=36.12 Вт