Визначити амплітуду, частоту і період гармонічних коливань матеріальної точки, якщо її

максимальна швидкість коливань дорівнює 78,5 м/с, а максимальне прискорення - 2,46ꞏ10^5 м/с^2 . Срочно, помогите! Даю 35 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Ирина.

vм=78,5 м/с

ам=2,46ꞏ10⁵ м/с²

А, ν, Т-?

vм=Аω ⇒А=vм/ω

ам=Аω²  ⇒ А=ам/ω²

Можемо прирівняти значення для амплітуди

vм/ω = ам/ω²

vм = ам/ω

ω=ам/vм

А=vм/ω = vм²/ам = 78,5 ²/2,46ꞏ10⁵ ≈0,025 м = 2,5 см

ω=2π/Т  ⇒  Т= 2π/ω = 2πvм/ам

Т=2*3,14*78,5/2,46ꞏ10⁵≈0,002 с = 2 мс

ν=1/Т=1/0,002=500 Гц