Під час перенесення заряду 240 Кл , електричне поле виконало роботу 720 Дж. Яка напруга в колі?


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Анастасия.

Ответ:

3 B

Объяснение:

q=240 Кл    A=720 Дж   U=?

===

U=A/q=720/240=3 B

====================