На рамку площею 200 см2 зі струмом 2 А, розміщену в одно рідному магнітному полі, діє максимальний

обертальний момент 4-10—5 Н:м. Визначте модуль вектора магнітної індукції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цапушел Ирина.

Ответ:

1 мТл

Объяснение:

S=0.02 м²    I=2 A     M=4*10^-5 Н*м    B=?

===

M=B*I*S

B=M/(I*S)=4*10^-5/(2*0.02)=10^-3 Тл

===========================