Обчисліть силу тертя ковзання, якщо дерев'яний брусок масою 5 кг рівномірно тягнуть по дерев'яній

підлозі. (g=9,8 Н/кг. Відповідь запишіть лише числом, не округлюючи десятковим дробом через кому!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Прошин Матвей.

ответ

F=Fтр=u*m*g=0,25*10*20=500 H