Якої довжини потрібно взяти провідник виготовлений із міді, щоб його опір дорівнював 0,85 Ом? Площа

поперечного перетину дорівнює 2 мм*мм., питомий опір міді дорівнює 0,017 (Ом*мм*мм)/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.

Ответ:

100 м

Объяснение:

l=RS/po=0,85 Ом*2*10^-6 м^2/1,7*10^-8 Ом*м=1*10^2 м=100 м

Отвечает Гулак Рома.

Ответ:

R=(ρ•ʟ)/S =>  

ʟ=R•S/ρ=0,85•2•10⁻⁶/1,7•10⁻⁸=100 м.

Объяснение: