як зміниться опір провідника якщо,його довжину збільшити у 2 рази, а діаметр зменшити у 2 рази?

скажите пж(((

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

R=po*L/S, S=πD²/4, значит увеличится в 2*2²=8 раз