З яким періодом математичний маятник довжиною l=1 коливається на Місяці g =1,62 м/с^2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Ольга.

T=2*pi*sqrt(L/g)

Tз/Tл=sqrt(gл/gз)=sqrt(1,6/9,8)=4/10

Tл=10*Tз/4=2,5 c