Якою є середня швидкість руху молекул газу що займає об'єм 5м³ за тиску 20 кПа й має массу 6 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Александр.

Ответ:

Объяснение:

V = 5 м³

p = 20 кПа = 20·10³ Па

m = 6 кг

__________________

<v> - ?

Из формулы Менделеева-Клапейрона:

p·V = m·R·T/M  

находим:

R·T/M = p·V/m = 20·10³·5/6 ≈ 16 700 Дж/кг

Средняя скорость:

<v> = √( (8/π)·R·T/M) = √ (8·16700/3,14) ≈ 200 м/с