2 балла Тіло вільно падає без початкової швидкості. Визначте швидкість рухутіла через 1 с після

початку падінняО1м/сО 0,5 м/с5 м/сO10м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Козирацкий Роман.

V = (g * t^2) / 2 = (10 * 1 )/ 2 = 5 м/с (^ это знак степени)