Сила струму в провіднику 5 А. Визначте опір провід- ника, якщо впродовж 10 хв виділяється

кількістьтеплоти 5 кДж.??????​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

Q=I^2Rt

t=10мин =600 c

R=Q/I^2t

R=5000/25×600=0,33 Ом

Ответ 0,33 Ом