Бетке 300 H куш тусырып 2 Па кысым алсак,ауданы кандай болган ? Помогите пожалуйста 7 класс


Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Виктория.

Ответ:

S=1500см^2=0,15м^2                                          P=F/S

P=300кПА

F=?

F=P/S=300*10^3/0,15=2*10^6 H

Объяснение: