5. 300 м ауданка тvcipinreh куш 100 Н-мен әсер ететін болса, кысым кандай болар еді?​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Шешуи P=F/S P=100/300=0,3