Голка піл час програвання грамплатівки тисне на неї із силою 0,27 Н. Який тиск чинить голка, якщо

площа її вістря дорівнює 0,0003 см2? даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

23,33 МПа

Объяснение:

F=0.7 H   S=3*10^-8 м²    p=?

===

p=F/S=0.7/(3*10^-8)≈23.33*10^6 Па

=================================