залізний дріт розрізали на три однакові частини, які потім з'єднали паралельно. опір отриманої

ділянки кола виявився 3 ом. яким був опір дроту до розрізання?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 3 Ом

n = 3

________

R₀ - ?

R = R₀ / n

R₀ = n·R = 3·3 = 9 Ом