6. На тіло занурене у рідину діе виштовхувальна сила 0,48 Н. Обчисліть густину рідини, якщо тіло

мае об'єм 60 см, причаму тіло занурене у воду наполовину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арабчикова Анастасия.

Ответ:

р=8 кг/м3

Объяснение:

FA=pgV - Архимедова сила

V=60 см= 0,006 м3

Если 0,48=р*10*0,006

р=0,48/0,06=8 кг/м3