Який струм протікає в колі, якщо через поперечний переріз провідника проходить 30Кл електрики за

1хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Андрейчук Іра.

Дано:

q=30 Кл

t=1мин=60 с

Найти:

I-?

______________________________

I=q/t

[I]=Кл/с=А.

I=30/60=0,5 (А).

Ответ: 0.5A.