Чотири резистори, опір яких 1 Ом, 2 Ом, 3 Ом і 4 Ом з’єднали паралельно. Визначити загальний опір

резисторів і розподіл струмів у них, якщо у нерозгалудженій ділянці сила струму 1 А. розпишіть як задачу будь ласка(з дано)

Ответы на вопрос

Отвечает Гаспарян Кристина.

Ответ:

загальний опір резисторів = 0.48 Ом.

I1=0.48 Oм.

I2=0.24 Ом.

I3=0.16 Ом.

I4=0.12 Ом.

Объяснение:

При параллельном соединении справедливо

1/Rобщ= 1/R1 + ...+.1/Rn

1/Rобщ=1+1/2++1/3+1/4=(12+6+4+3)/12=25/12

Roбщ=12/25=0.48 Ом.

Общий ток распределяется по сопротивлениям обратно пропорционально

То есть, чем больше сопротивление, тем меньше ток.

При параллельном соединении:

I1R1=I2R2=I3R3=I4R4=Iобщ*Rобщ

Отсюда

I1=Iобщ*Rобщ/R1

I1=1*0.48/1=0.48 Oм.

I2=I1/2=0.24 Ом.

I3=0.16 Ом.

I4=0.12 Ом.

Проверка

I1+I2+I3+I4=1 A.

0.48+0.24+0.16+0.12=1

1=1 - истина