1. Кит завдовжки 33 м має вагу 1 500 000 H, що відповідає вазі 30 слонів. Визначте масу кита і

вагу слона.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивин Павел.

Ответ:

Масса кита = 150 т ; Вага слона = 50 кH

Объяснение:

P=mg ⇒ m=P/g=1500000/10=150000 кг - масса кита.

30 слонов - 1500000 Н

1 слон - 1500000/30=50000 Н