Тиск газу в електролампочці накалювання дорівнює 8.5 МПа. Обчисліть концентрацію молекул газу при

зазначеному тиску і температурі 47°С.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Катя.

Ответ:

1.95*10^27 м^-3

Объяснение:

p=8.5*10^6 Па    T=320 K   n=?

===

p=n*k*T   (k - постоянная Больцмана)

n=p/(k*T)=8,5*10^6/(1,38*10^-23*320)≈1.95*10^27 м^-3

=================================