Дві однакові пластилінові кулі що рухалися назустріч одна одній зі швидкостями 2 і 4 м на секунду

під час зіткнення зліпилися скільки відсотків початкова кінетична енергія кулі перейшла у внутрішню енергію

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнулин Тимур.

Відповідь:

Дано m1=m2=m V1=2 м/с V2=4 м/с Q/Eк- ?

за законом збереження імпульсу

m*V2-m*V1=2*m*U

U=m*ΔV/2*m=(4-2)/2=1 м/с

Q= (E1+E2-E)

Q/(E1+E2)=1-E/(E1+E2)=1- 2*m*U²/(m*V1²+m*V2²)=1-2*1/(4+16)=1-1/10=0,9

значить 90% перейшло кінетичної енергії в тепло

Пояснення: