Два резистори з'еднано послідовно: Опір першого 2 ком, а напруга на ныому 100 В Визначте опір

доугого якщо напрута на ньому 500 Відповідь запишіть у кілоомах Дуже сросно​

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчая Анастасия.

Ответ:

10 кОм

Объяснение:

За законом Ома:

I=\frac{V}{R} ;  I=\frac{V_{1} }{R_{1} }=\frac{100}{2000}=0,05 A

I=\frac{V_{2} }{R_{2} }; R_{2}=\frac{V_{2} }{I}=\frac{500}{0,05}=10 000