Амперметр А 1 показує силу струму 1,6 А при напрузі 120В опір резистора R1 дорівнює 100 Ом знайдіть

розподіл сили струму в колі та знайдіть опір резистора R2

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Елхан.

Ответ:

Объяснение:

I = 1.6                                   I1 = U/R1

U = 120B                             I1 = 1.2A

R1 = 100 Ом                        I = I1+I2

I1-?                                       I2 = I-I1

I2-?                                      I2 = 0.4A

R2-?                                    R2 = U/I2

                                           R2 = 300 Ом