З якою силою діє атмосферний тиск 100 кПа на поверхню стола довжиною 1.2 м та шириною 75 см ?

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.

p=10^5 Па

l=1.2 м

a=75*10^-2 м

F-?

p=F/S

F=pS

S=al

F=pal

F=10^5*75*10^-2*1.2=90*10³ H