Два провідники опорами 10 і 15 Ом зєднанні паралельно і підєднанні до напруги 12 В.Визначити силу

струму та опір в колі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Дано:

R1=10 Ом

R2=15 Ом

U=12 В

Найти:

R-?

I-?

______________________________

R=R1*R2/R1+R2

R=10*15/10+15=6 (Ом).

I=U/R

I=12/6=2 (A).

Ответ: 6 Ом, 2 А.