Соленоїд довжиною l=0,4 м містить 800 витків , опір його обмотки рівний 120 Ом, а напруга на кінцях

обмотки рівна 60 В. Яка магнітна індукція поля всередині соленоїда? Будь ласка допоможіть і відповідь розпишутьДаю останні бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

В=1,257*10^(-3) Тл

Объяснение:

В=м о*N/l*I=800/0,4*0,5=

1,257*10^(-3) Тл

І=U/R=60/120=0,5 A

м о=1,257*10^(-6) Гн м-1