Визначити масу лижника, якщо він, рухаючись зі швидкістю 5 м/с, має кінетичну енергію 750 Дж​


Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкий Влад.

Дано:

v=5м/с

E_{k}=750Дж

Найти:

m-?

Решение:

E_{k} =\frac{mv^{2} }{2}m=\frac{2E_{k} }{v^{2} }

m=2*750Н*с:5м/с=1500с:5м=300кг