Два провідника опори яких становить 20 Ом та 40 Ом зєднані паралельно. сила струму в першому

провіднику дорівнює 2 А. Визначте силу струму в другому провіднику допоможіть як найскоріше❤️❤️❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Ответ

Дано:

R1=20 Ом

R2= 40 Ом

I1= 2А

I2=?

Розв'язання:

І1*R1= 20*2=40 В (напруга)

Так як, при паралельному з'єднанні напруга буде однакова то:

I2= U/R2= 1 А

Відповіідь: У 2 провіднику сила струму 1 ампер