Срочно,срочно даю 30 балла пжппжпжпжпж пудьласка 1.Тіло масою 300 г рухається на висоті 50 см із

швидкістю 36 км/год. Знайти повну механічну енергію тіла (розв’язати у міжнародній системі одиниць фізичних величин)​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

E=mv^2/2 + mgh=2m(V^2+2gh)

E=2*0.3(100+2*10*0.5)=0.6*110=66 Дж