Чому дорівнює ККД ідеальної теплової машини, яка виконує роботу 2кДж, а її холодильник отримує 3

кДж тепла?

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

40%

Объяснение:

A=2 кДж    Qx=3 кДж     n=?

===

n=A/Qн=A/(A+Qx)=2/(2+3)=0.4

=========================