Який буде загальний опір ділянки кола при паралельному з’єднанні двох провідників опорами по4 Ом :

А) 4 Ом, Б) 2 Ом, В) 8 Ом, Г)16 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Ногманова Марьям.

Ответ:

Объяснение:

R1 = R2 = 4 Ома

R = R1 / 2 = 4/2 = 2 Ома