Визначте опір ділянки кола, якщо сила струму в колі 4 А, а напруга на ділянці кола 4 В:


Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Руслан.

Ответ:

R=U/I=4/4= 1 Ом

тттттттттттттттттттт